Microsoft Outlook troubleshooting
Kalendarz rozgrywek EURO 2008 w Outlook'u

Kalendarz rozgrywek EURO 2008 w Outlook'u

autor CodeTwo 2008-04-11 00:00:00 w Microsoft Outlook
Mistrzostwa Europy w piłce nożnej już wkrótce, więc każdemu przyda się dokładny kalendarz wszystkich meczów. Postępując według kilku poniższych kroków, możesz mieć kalendarz rozgrywek bezpośrednio w Outlook'u:
1. Pobierz plik "uefa_euro_2008_eng.pst" z adresu http://www.ics-calendars.com/schedule/uefa_euro_2008_eng.pst i zapisz na dysku. .
Ten plik PST można otworzyć w Outlook 2003 i 2007. Ze strony www.outlook.pl można pobrać plik uefa_euro_2008_eng_o2k.pst dla wcześniejszych wersji Outlook'a.
2. W Outlook'u wybierz Plik | Otwórz | Plik danych programu Outlook i wskaż pobrany plik PST.
3. Włącz w Outlook'u widok "List folderów" (Ctrl+6).
4. W lewym panelu w drzewie wszystkich folderów pojawi się plik PST o nazwie UEFA EURO 2008. Należy go rozwinąć. Kalendarz rozgrywek znajduje się w folderze kalendarza również o nazwie UEFA EURO 2008.
5. Kalendarz możemy pozostawić tak, jak jest, w osobnym pliku PST. Możemy go również skopiować do naszego głównego pliku PST (lub skrzynki Exchange) klikając na nim prawym klawiszem myszy i wybierając polecenie Kopiuj folder.

Jeśli chcemy skopiować terminy z datami meczów do naszego głównego kalendarza, należy zrobić to w sposób opisany tutaj: Kopiowanie wszystkich terminów z jednego kalendarza do innego.


Zobacz również:
O EURO 2008 na naszym blogu

Jeśli masz jakieś pytania lub komentarze dotyczące tego artykułu, napisz na naszym forum.

(c) CodeTwo. Wszelkie prawa zastrzeżone.© Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część ani całość tego artykułu nie może być powielana ani publikowana bez zgody autora.