problemy z niechcianym spamem

Pytania związane z programem Poczta Systemu Windows, czyli Windows Mail w systemie Vista

Moderator: Moderatorzy

problemy z niechcianym spamem

Postprzez bretka » So 06.08.2016 13:47

Witam
Od kilku tygodni walczę z niechcianym spamem. Są to maile , gdzie jest zmienny adresat, zmienna treść, zmienne nagłówki i praktycznie nic się nie powtarza. Prubuję stosować filtry, nie tylko w windows mail ale i na serwerze (korzystam z Zimbry). Otrzymuje dziennie około 20 maili mniej więcej takiej treści: "Hi,
I'm looking for motivated people HUNGRY for success?
People that can follow a simple ONE click software for HUGE profits?
And people that want MASSIVE PROFITS flooding their trading accounts?
If that sounds like YOU then you need to apply within..."
Czy jest sens cokolwiek robić , czy istnieje jakaś metoda do walki z czymś takim. Proszę o pomoc w tym zakresie
bretka

Re: problemy z niechcianym spamem

Postprzez bretka » Wt 09.08.2016 19:55

Dzięki. Ale czy możesz powiedzieć jak to zrobić w widows mail. Jeśli nie dosłownie to w przybliżeniu. Próbowałem coś kombinować , ale nigdzie nie widzę takiej możliwości, zlikwidowania folderu spam. Nie wiem też czy to to samo , ale u mnie jest folder - śmieci
bretka

Postprzez OShon » N 14.08.2016 23:47

Rozmawiałeś z automatem spamującym Forum mającą na celu umieszczenia linka do swoich portali nie związanych tematycznie z Outlookiem.
Konto to zostało zablokowane.

Co do Windows mail to polecam ten artykuł: http://www.dummies.com/how-to/content/how-to-configure-junk-mail.html
Obrazek
Oskar Shon - MVP Office Dev. 11/20, 3x MCC, 4/9/22 TechNet
Forum moderator: Outlook.pl | ExcelForum.pl | MSDN dział VBA
Zobacz fajne dodatki: Outlooka, Excela, Worda lub PowerPointa
OShon

Postprzez Trenaks » Pn 10.10.2016 08:59

Ostatnio coraz więcej tego się pojawia. Ja już się poddałem w próbach filtrowania takich wiadomości...
Trenaks

Powrót do Poczta Systemu Windows (Windows Mail)