Problem z nowym kontem

Pytania związane z programem Poczta Systemu Windows, czyli Windows Mail w systemie Vista

Moderator: Moderatorzy

Problem z nowym kontem

Postprzez damian333 » Pn 11.02.2019 18:42

Witam, kupiłem ostatnio nowego laptopa. Przy uruchomieniu założyłem konto microsoft. Teraz jednak by je aktywować muszę potwierdzić link wysłany na adres e-mail. Problem w tym, że na maila konta microsoft nie mogę się zalogować, gdyż nie potwierdziłem wysłanego linku. Co mam zrobić ?
Dodaje sreena wyskakującego komunikatu.
Załączniki
Bez tytułu.jpg
damian333

Re: Problem z nowym kontem

Postprzez OShon » Pn 11.02.2019 19:03

Na naszym forum nie mamy doświadczenia we włamywaniu się na konta, gdzie właścicielowi musielibyśmy uwierzyć na słowo.
Niestety zapewne tylko w Supporcie producenta uda ci się coś wskórać.
Podejrzewam że na podstawie potwierdzonych treści ją masz na skrzynce pracownik może ci go odblokować/ponownie zresetować.
Skontaktuj się w tej sprawie z Microsoft Answer Desk pod numerem 801 802 000 lub +48 22 594 1999 w godzinach urzędowania.
Obrazek
Oskar Shon - MVP Office Dev. 11/22, 3x MCC, 4/9/22 TechNet
Forum moderator: Outlook.pl | ExcelForum.pl | MSDN dział VBA
Zobacz fajne dodatki: Outlooka, Excela, Worda lub PowerPointa
OShon

Re: Problem z nowym kontem

Postprzez Marie855 » So 09.10.2021 16:01

Mój przyjaciel to miał. Musisz skontaktować się z pomocą techniczną i wyjaśnić sytuację, w której utraciłeś wszystkie dane. Następnie dostarczą formularz, w którym będziesz musiał odpowiedzieć na kilka pytań. Na przykład, kiedy zarejestrowałeś swoją pocztę, ile masz lat, możesz odpowiedzieć na kilka tajnych pytań. Jeśli poczta jest naprawdę twoja, to nie będzie problemu.
vulkan vegas
Marie855

Powrót do Poczta Systemu Windows (Windows Mail)