lista uczestników spotkania

Pytania, uwagi, problemy związane z Microsoft Office Outlook, wersje 2007, 2010, 2013 i 2016.

Moderator: Moderatorzy

lista uczestników spotkania

Postprzez pbanaszek » Pt 26.06.2020 10:03

cześć,
może głupie pytanie ale gdzie mogę znaleźć wszystkich uczestników danego spotkania? wchodzę na dane spotkanie i widzę tylko adresującego spotkanie, ale nie widzę nigdzie wszystkich uczestników
pbanaszek

Re: lista uczestników spotkania

Postprzez OShon » So 27.06.2020 09:24

Możesz się sugerować jawnymi adresami czyli zaproszonych do wydarzenia:

OL_spotkanie_zaproszeni.png

Masz też w menu/Asystent spotkania osobę która zaprosiła, ale też w nast zakładce menu/Śledzenie listę uczestników.
Niestety jeśli nie jesteś jej organizatorem to możesz widzieć tylko organizatora.

Jeśli sam stworzyłeś zaproszenie to osoby te będą widoczne w tym zaproszeniu, dodatkowo w 365 jest taka opcja:

OL_weryfikacja_zaproszonych_na_spotanie_Office_365.png
OL_weryfikacja_zaproszonych_na_spotanie_Office_365.png (8.57 KiB) Przeglądane 141 razy

Ale nie mogę jej znaleźć u siebie choć mam 365 :P

Może tez być tak ze ktoś wysyła wydarzenie (czyli nie zaproszenie z uczestnikami) ale wydarzeni, które może ktoś sobie zaimportować do kalendarza ale nie musi.
To częste praktyki w mechanizmach webowych dla spotkań otwartych a taki mechanizm do tworzenia nieobligatoryjnych wydarzeń wykonałem też dla Outlooka: http://vbatools.pl/dodaj-wydarzenie/
Obrazek
Oskar Shon - MVP Office Dev. 11/21, 3x MCC, 4/9/22 TechNet
Forum moderator: Outlook.pl | ExcelForum.pl | MSDN dział VBA
Zobacz fajne dodatki: Outlooka, Excela, Worda lub PowerPointa
OShon

Powrót do Microsoft Outlook 2007 / 2010 / 2013 / 2016