problem z logowaniem do Onet (Outlook dla Android)

Pytania, uwagi, problemy związane z Microsoft Office Outlook, wersje 2007, 2010, 2013 i 2016.

Moderator: Moderatorzy

problem z logowaniem do Onet (Outlook dla Android)

Postprzez luxfer1 » Pt 15.11.2019 21:09

witam,
mam powtarzający się problem z logowaniem do poczty onetu. Wyświetla się błąd : "Błąd podczas logowania. Sprawdź swój adres email i hasło, a następnie spróbuj ponownie." Dane sprawdziłem kilka razy. Tymi samymi danymi bez problemu loguję się z tego samego telefonu przez przeglądarkę web.
dodam jeszcze że problem dotyczy tylko konta onet (imap). Pozostałe 4 konta (gmail, exchange, imap) skonfigurowane na outlooku działają bez zarzutu.
czy ktoś może pomóc?
z góry dziękuję,
Łukasz
luxfer1

Re: problem z logowaniem do Onet (Outlook dla Android)

Postprzez OShon » Pt 15.11.2019 21:29

Może Onet wprowadził jakąś dodatkową zgodę (jak to jest w Gmailu), polegającą na tym że należy wejść do nich na stronę, aby odblokować udostępnienie danych poczty przez inne programy poczty (nie tylko www).
Nie wiem, nie mam zaufania do szkopskiej poczty :)

Zawsze możesz na boku zrobić nowy profil Outlooka i podłączyć konto aby sprawdzić czy jest taka sama reakcja.
Obrazek
Oskar Shon - MVP Office Dev. 11/20, 3x MCC, 4/9/22 TechNet
Forum moderator: Outlook.pl | ExcelForum.pl | MSDN dział VBA
Zobacz fajne dodatki: Outlooka, Excela, Worda lub PowerPointa
OShon

Postprzez sad0l » N 17.11.2019 13:52

Dzień dobry.
Pod dwóch dni mam ten sam problem. Na outlook na Androida dział mi tylko konto wp.pl pozostałe jak op.pl i gmail.com cały czas "proszą" o ponowne podanie hasła. Próbowałem już instalować na nowo outlooka, wpisywać w ustawieniach zaawansowanych konta op.pl i gmail.pl konfiguracje ręcznie - te że strony outlook.pl. Wszystko bezskutecznie.
sad0l

Postprzez nebica » N 17.11.2019 15:43

Mam ten sam problem od piątku 15.11.2019 r. i to tylko na poczcie Onet. Już zrobiłem wszystkie możliwe czynności (ręczne wpisywanie danych w ustawieniach zaawansowanych, usuwanie pamięci podręcznej Outlook, usuwanie całej pamięci Outlook, w końcu przeinstalowanie aplikacji Outlook) i nic nie pomaga. Jestem pewien, że to wina Onet-u. Na pewno wprowadzili jakieś zmiany w swoim systemie i teraz poczta szwankuje. W sumie, w ostatnich dwóch latach Onet juz kolejny raz majsterkuje coś w swoim systemie i później wychodzą takie kruczki. Mniej więcej rok temu podobny problem pojawił się na Outlook-u dla PC z systemem Windows. Musiałem wtedy pisać do BOK (wsparcie techniczne Onet), bo nic innego nie pomagało. Teraz też tak zrobiłem i zobaczymy co odpowiedzą. Potwierdzam, że przez stronę www logowanie przebiega normalnie.
nebica

Postprzez OShon » N 17.11.2019 18:28

Ja tam na Androidzie mam Googla i Outlook.com i Exchange z 365 i wszystkie konta działają bez problemów.
Jeśli się dopisz co helmuty tam majstrują napisz nam - z pewnością to gorący temat dla zainteresowanych.
Obrazek
Oskar Shon - MVP Office Dev. 11/20, 3x MCC, 4/9/22 TechNet
Forum moderator: Outlook.pl | ExcelForum.pl | MSDN dział VBA
Zobacz fajne dodatki: Outlooka, Excela, Worda lub PowerPointa
OShon

Postprzez staindman@poczta » Wt 19.11.2019 07:32

Witam, to nie problem z Onetem. Proszę wypróbować apkę BlueMail. Działa bez zarzutu. Outlook po jednej z aktualizacji wymaga dodatkowych poświadczeń. I w tym jest problem. Może kolejna aktualizacja będzie zawierała poprawkę
staindman@poczta

Powrót do Microsoft Outlook 2007 / 2010 / 2013 / 2016