Błąd archiwizowania folderów

Pytania, uwagi, problemy związane z Microsoft Office Outlook, wersje 2007, 2010, 2013 i 2016.

Moderator: Moderatorzy

Błąd archiwizowania folderów

Postprzez miniprice » Cz 07.06.2018 21:14

Witajcie, Mam mały problem, przeniosłem się na nowy komputer i skopiowałem ustawienia z starego laptopa, niestety na nowym laptopie outlook nie działa prawidłowo co jakiś czas podczas pobierania wiadomości informuje o trwającym przetwarzaniu i nie pobiera nowych wiadomości. Po wyłaczeniu całkowitym programu outlook nie da się go ponownie włączyć, restart komputera dopiero pomaga, spróbowałem zarchiwizować wiadomości (jest ich ok 1000) i pojawia się bład o tresci jak poniżej, czy ktoś ma jakis pomysł co tu jest nie tak?

Błąd podczas archiwizowania folderu „Elementy usunięte” w magazynie „Mój plik danych programu Outlook(1)”. Ścieżka nie istnieje. Sprawdź, czy ścieżka jest poprawna.
Błąd podczas archiwizowania folderu „Elementy wysłane” w magazynie „Mój plik danych programu Outlook(1)”. Ścieżka nie istnieje. Sprawdź, czy ścieżka jest poprawna.
Błąd podczas archiwizowania folderu „Kalendarz” w magazynie „Mój plik danych programu Outlook(1)”. Ścieżka nie istnieje. Sprawdź, czy ścieżka jest poprawna.
Błąd podczas archiwizowania folderu „Dziennik” w magazynie „Mój plik danych programu Outlook(1)”. Ścieżka nie istnieje. Sprawdź, czy ścieżka jest poprawna.
Błąd podczas archiwizowania folderu „Zadania” w magazynie „Mój plik danych programu Outlook(1)”. Ścieżka nie istnieje. Sprawdź, czy ścieżka jest poprawna.

OUTLOOK 2010
Pozdrawiam
Marcin
miniprice

Re: Błąd archiwizowania folderów

Postprzez OShon » Cz 07.06.2018 21:18

No wszystko jest jasne.
Przeniosłeś się na nowy komputer jak?
Jakie ustawienia skopiowałeś.

Z komunikatu poniżej widać że nie masz w zdefiniowanej ścieżce pliku archiwizacji Outlook(1).pst dlatego archiwizacja nie może się dokonać.
Utwórz nowy plik bazy i na nim oprzyj tworzenie archiwum.

Definiowanie tego pliku dostępne jest w opcjach programu:

OL_Archiwizowanie_cykliczne.png
Obrazek
Oskar Shon - MVP Office System/Development 11/18, 3x MCC
Forum moderator: Outlook.pl | ExcelForum.pl | MSDN dział VBA
Zobacz fajne dodatki: Outlooka, Excela, Worda lub PowerPointa
OShon

Powrót do Microsoft Outlook 2007 / 2010 / 2013 / 2016