Email w domenie outlook.pl

Tematy nie należące do żadnej z pozostałych kategorii

Moderator: Moderatorzy

Email w domenie outlook.pl

Postprzez kebap » Śr 11.07.2018 15:02

Witam :) Z góry przepraszam, jeśli dział jest nieodpowiedni ale za bardzo nie wiedziałem, gdzie opisać mój problem.
Sprawa wygląda tak, że posiadam konto na poczcie outlook.com. Posiadam profil na Instagramie, który prowadzę od jakiegoś czasu, jednak niestety aktualnie nie mogę się na nim zalogować, gdyż otrzymałem weryfikacje mailową mojego konta. Niefortunnie się złożyło, że w czasie rejestracji na Instagramie podałem mój adres email z błędną końcówką (zamiast .com to .pl). Dopiero teraz widzę, że Państwa domena outlook.pl jest oddzielną od tej z końcówką .com gdzie posiadam skrzynkę pocztową. Z racji tego email weryfikacyjny nie przychodzi na mojego maila. Moje pytanie brzmi czy istnieje jakakolwiek możliwość, aby założyć maila w Waszej domenie? Szczerze potrzebuje tego tylko do odebrania wiadomości weryfikacyjnej.
Pozdrawiam
kebap

Re: Email w domenie outlook.pl

Postprzez OShon » Śr 11.07.2018 17:24

Tak, to niezależne forum dotyczące pracy z pocztą. Nie jest on powiązany bezpośrednio z producentem, ale pośrednio przez rozwiązywanie problemów i automatyzacji (głównie dotyczących Outlooka z pakietu office, ale i nie tylko).
Jeśli jednak interesuje cie na tą chwilę sprawa rozwikłania problemów logowania do konta outlook.com to skorzystaj z BOK producenta:
Microsoft Answer Desk pod numerem 801 802 000 lub +48 22 594 1999. http://support.microsoft.com/contactus/
Obrazek
Oskar Shon - MVP Office System/Development 11/19, 3x MCC
Forum moderator: Outlook.pl | ExcelForum.pl | MSDN dział VBA
Zobacz fajne dodatki: Outlooka, Excela, Worda lub PowerPointa
OShon

Powrót do Inne