nie można otworzyć linków

Pytania, problemy, uwagi związane z Outlook Express

Moderator: Moderatorzy

nie można otworzyć linków

Postprzez emeryt » Wt 17.03.2015 19:57

Witam-mam problem który cyklicznie się powtarza-otóż od jakiegoś czasu nie mogę otworzyć żadnego linka,dotychczas wszystko działało OK (podobny problem miałem jakoś rok temu nie pamiętam już jak wybrnąłem wtedy z tego.)mam WIN-XP serwis pack-3 antywirus AVG,przeglądarkę CHROME,najczęśćiej korzystam z poczty o2.ściągnąłem z dobrych programów program OPEN OFICE-niejako przy okazji wmeldował się Opera,no i się zaczęło-odinstalowałem opena operę tyż,ale problem pozostał.może coś doradzicie-z góry dziękuję. :(
emeryt

Re: nie można otworzyć linków

Postprzez OShon » Wt 17.03.2015 20:17

Fajnie ze napisałeś, ale mam niefajne dla ciebie wiadomości.
Zrób kopie swojej poczty o ile nie używasz kont IMAP (najlepiej skonfiguruj takie konto o przekopiuj doń swoja pocztę).
Usuń lub po prostu przestań używać OE. To program mający jedną grubą wadę.
Jeśli przestanie działać nie odzyskasz swojej poczty.
Program ten jest pełnoletni, i nie jest przygotowany do tego aby przyjąć/zmagazynować > 2gb danych, co w obecnych czasach nie jest takie trudne.
Po przekroczeniu tej bariery - po prostu (w skrócie) przestaje działać i nie można odzyskać zeń wiadomości.

Producent opracował darmowego następce, którego sugeruję czym prędzej zainstalować.
Jest nim poczta z pakietu Live.
Tajże twoje problemy z linkami to tkzw "pikuś".
Naprawić to można przez przełączenie domyśle przeglądarki na IE.
Nie jest to z uwagi na pow. fakt wcale istotne.
Obrazek
Oskar Shon - MVP Office Dev. 11/20, 3x MCC, 4/9/22 TechNet
Forum moderator: Outlook.pl | ExcelForum.pl | MSDN dział VBA
Zobacz fajne dodatki: Outlooka, Excela, Worda lub PowerPointa
OShon

Powrót do Outlook Express