Hiperłącza w wiadomości i zwis OE

Pytania, problemy, uwagi związane z Outlook Express

Moderator: Moderatorzy

Hiperłącza w wiadomości i zwis OE

Postprzez konba » Wt 13.11.2007 13:19

Witam
Od pewnego czasu gdy dostaję maile z załącznikami - Outlook nie wyświetla symbolu załącznika w oknie z nagłówkami wiadomości, a co gorsza - po kliknięciu na wiadomość na status barze pojawia się komunikat: 'trwa wyszukiwanie hiperłączy w wiadomości' i na tym etapie następuje zwis Outlooka.
Pomocy

konrad
konba

Postprzez Łukasz M. » Śr 14.11.2007 09:06

Dziwna sytuacja z tym zawieszaniem się OE. Możliwe, że problem sam się rozwiąże, gdy zostanie wyłączone blokowanie załączników przez aplikację. Aby tego dokonać w menu Narzędzia | Opcje | Zabezpieczenia należy odznaczyć dwie opcje:
- Nie zezwalaj na zapisywanie lub otwieranie załączników, które mogą potencjalnie zawierać wirusy
- Zablokuj obrazy i inną zewnętrzną zawartość w wiadomości e-mail HTML
Łukasz M.

Postprzez konba » Śr 14.11.2007 11:54

Właśnie problem w tym że mam te opcje odblokowane. :(
konba

blokowanie załączników outlook

Postprzez rafalko » Pn 26.06.2017 11:41

Witam
piszę bo u mnie problem z blokowaniem załączników przez outlooka stał się bardzo popularny.
Miałem eset , ale przy wyłączonym dodatku załącznik nadal blokowany jest załącznik np *pdf, *xls.( ale nie zawsze i nie każdy)
problem ewidentnie pojawia się w outloooku- wersja też nie ma znaczenia( zarówno w wersji office 2007 i 2010).

Stosuje narzędzie C2AttachmentsUnblocker ( ale wbrew temu nadal załącznik jest blokowany).
Do poczty mogę zalogować się poprzez www, tam załącznik nie jest oznaczany jako spam , i mogę go normalnie odczytać, natomiast outlook stanowczo się przed tym broni.

Czy może ktoś wie w takim razie gdzie mogą znajdować się te zablokowane przez outlooka załączniki?
rafalko

Re: Hiperłącza w wiadomości i zwis OE

Postprzez OShon » Pn 26.06.2017 12:05

rafalko, jesteś pewien że masz Outlook Express - w takim dziale piszesz.
Poza tym ten post poświęcony jest hiperlinkom a ty piszesz o załącznikach!
Obrazek
Oskar Shon - MVP Office Dev. 11/20, 3x MCC, 4/9/22 TechNet
Forum moderator: Outlook.pl | ExcelForum.pl | MSDN dział VBA
Zobacz fajne dodatki: Outlooka, Excela, Worda lub PowerPointa
OShon

Powrót do Outlook Express