Brak treści wiadomości w otrzymanym mailu FW

Pytania, problemy, uwagi związane z Outlook Express

Moderator: Moderatorzy

Brak treści wiadomości w otrzymanym mailu FW

Postprzez Domelski » Cz 23.01.2020 14:00

Witam.
Wiem, że jestem dinozaurem używającym jeszcze Outlook Express, ale kompa też mam XP i bardzo go lubię :)

Mam problem od kilku dni. Otrzymuję pocztę z innego konta w trybie prześlij dalej (FW). Jest tam cała korespondecja (czyli długi mail z kolejnymi odpowiedziami).
Niestety ja dostaję tylko sam początek (dosłownie kilka pierwszych linijek i adres poprzedniej wiadomości).
Myślałem, że ktoś wysyłając mi zrobił zaznaczenie i reszta się nie wysłała, ale sprawdziłem i wiadomość jest wysyłana cała (z Thunderbird'a), a dochodzi tylko początek.
Myślałem, że wysyłającemu coś się przestawiło (bo poprzednio wiadomości przychodziły bez problemu), ale jak wysyła tą samą wiadomość do kogoś innego to przechodzi cała.
Więc wszystko wygląda na to, że mój OE ucina treść.
Inne wiadomości przychodzą normalnie.

Macie może jakiś pomysł co mogę sprawdzić?
Domelski

Re: Brak treści wiadomości w otrzymanym mailu FW

Postprzez OShon » Cz 23.01.2020 14:17

No faktycznie się zasiedziałeś z tym białym krukiem - no ale jak kto lubi.
Sprawdź czy nie piszesz np w sekcji podpisu i może odpowiedzi czy FW nie ucina podpisów (w których akurat jest wpisywana przez ciebie wolna treść).
Może też AV wycinać treść ponieważ w jakimś miejscu jest element, który mu nie pasuje (np jakieś znaki skopiowane ze strony HTML albo białe znaki/niewidoczne w stopce) i ODP algo FW nie moze sobie z tym poradzić.
Wybacz ale już nie wrócę do OE aby sprawdzić prawdziwość mojej hipotezy.
Obrazek
Oskar Shon - MVP Office Dev. 11/20, 3x MCC, 4/9/22 TechNet
Forum moderator: Outlook.pl | ExcelForum.pl | MSDN dział VBA
Zobacz fajne dodatki: Outlooka, Excela, Worda lub PowerPointa
OShon

Powrót do Outlook Express