Outlook office 2019

Pytania, problemy, uwagi związane ze starszymi wersjami Microsoft Outlook 2003, 2002 (XP), 2000, 98

Moderator: Moderatorzy

Outlook office 2019

Postprzez eugsiw » Cz 27.02.2020 09:25

Jestem początkującym użytkownikiem Outlooka 2019 chciał bym się dowiedzieć coś na temat tej aplikacji.
Po otwarciu Outlooka poczta jest pobierana automatycznie, a jeżeli Outlook jest już otwarty to czy wiadomości przychodzące też są pobierane automatycznie czy trzeba kliknąć na wysyłanie /odbieranie.?
Napisałem tekst(dość dużymi literami) na Wordzie który zapisałem jako plik pdf po wysłaniu go i odebraniu w wydrukowanym tekście litery zostały bardzo zmniejszone. Co trzeba zrobić aby plik pdf przesłać w oryginale.?
eugsiw

Re: Outlook office 2019

Postprzez OShon » Cz 27.02.2020 10:31

Włączony Outlook sam odbiera pocztę. Domyślnie realizowane jest to co 30min, ale wejście na folder w konfiguracji IMAP lub Exchange wymusza połączenie z folderem.
Plik PDF jest taki jak Word nie jest mniejszy, ale może skala ekranowa jest ustawiona np na 80% a nie na 100% i wydaje się być mniejszy.

p.s.
Staraj się umieścić pytanie o innym zagadnieniu w osobnym wątku z charakterystycznym tematem.
Ułatwia to wyszukanie dla osób które szukają odpowiedzi.
Obrazek
Oskar Shon - MVP Office Dev. 11/21, 3x MCC, 4/9/22 TechNet
Forum moderator: Outlook.pl | ExcelForum.pl | MSDN dział VBA
Zobacz fajne dodatki: Outlooka, Excela, Worda lub PowerPointa
OShon

Powrót do Microsoft Outlook