Nie ładujące się obrazy - Outlook 2003

Pytania, problemy, uwagi związane ze starszymi wersjami Microsoft Outlook 2003, 2002 (XP), 2000, 98

Moderator: Moderatorzy

Nie ładujące się obrazy - Outlook 2003

Postprzez Darecki » Cz 08.11.2018 11:41

Witam wszystkich.
Mam pewien problem, z którym od jakiegoś czasu nie mogę sobie poradzić, więc liczę, że może ktoś z Was będzie znał rozwiązanie.
Mianowicie w firmie mamy serwer exchange i konta domenowe dla użytkowników. Z jednym z nich jest taki problem, że w Outlooku nie ładują się obrazy i problem ten występuje tylko i wyłącznie na tym jednym koncie. Na każdym innym wszystko działa jak powinno. Wiem, że te obrazy są, ponieważ kiedy chcę odpowiedzieć na danego maila widzę ramkę kiedy chcę zaznaczyć obraz.
Próbowałem już wielu sposobów, między innymi edycji rejestru, reinstalacji, instalowania różnych patch'y i nic nie pomogło.

Jeśli macie jakieś pomysły z czym to może być związanie będę wam bardzo wdzięczny.

Z góry dzięki wszystkim za pomoc.
Darecki

Re: Nie ładujące się obrazy - Outlook 2003

Postprzez OShon » Cz 08.11.2018 18:25

Kwestię obrazków reguluje lista wiadomości śmieci - a raczej w tej grupie lista nie blokowanych.

OL_Nie_blokuj_nadawcy_SPAM.png

Dodaj adres lub domenę na tą listę a obrazki będą się pokazywać zawsze.
Obrazek
Oskar Shon - MVP Office System/Development 11/19, 3x MCC
Forum moderator: Outlook.pl | ExcelForum.pl | MSDN dział VBA
Zobacz fajne dodatki: Outlooka, Excela, Worda lub PowerPointa
OShon

Postprzez Darecki » Pt 09.11.2018 09:10

Dzięki za odpowiedź. W jakimś stopniu to pomogło, w tym momencie w okienku edycji wiadomości po kliknięciu "Odpowiedz" obrazy się ładują. Niestety nadal w podglądzie nic się nie zmieniło.
Darecki

Postprzez OShon » Pt 09.11.2018 11:08

Powinno.
Jest to blokada jedynie związana z tym iż obrazki mogą być linkiem do zasobów, które to skolei są linkiem do szkodliwych treści lub programów.
Dlatego MS zdecydował się dać decyzję użytkownikowi, których odbiorców zaliczyć do zaufanych, a których ograniczać blokowaniem obrazków.

Odszukaj jeszcze takie opcje w konfiguracji Outlooka.

OL_Pobierz_obrazy_zabespieczenia.png
Obrazek
Oskar Shon - MVP Office System/Development 11/19, 3x MCC
Forum moderator: Outlook.pl | ExcelForum.pl | MSDN dział VBA
Zobacz fajne dodatki: Outlooka, Excela, Worda lub PowerPointa
OShon

Powrót do Microsoft Outlook