Spam i reklamodawcy

Pytania, problemy, uwagi związane ze starszymi wersjami Microsoft Outlook 2003, 2002 (XP), 2000, 98

Moderator: Moderatorzy

Spam i reklamodawcy

Postprzez OShon » Śr 23.12.2015 10:13

Za spam uważa się posty, które nie posiadają żadnej merytorycznej treści. Nie niosą porady lub bezpośredniej pomocy zakładającemu post.

W większości zostają one umieszczone wraz ze stopką, w której osadzony jest odnośnik do firm, którym zależy, aby rozpropagować ich działalność w sieci. Ich założycielem są automaty, za którymi rzadko stoi prawdziwa osoba. Wiadomości takie zostaną skasowane, a użytkownik automatycznie zbanowany bez ostrzeżenia przez wbudowany mechanizm portalu. Tyczy się to również modyfikacji istniejących postów.

Jeśli twoje IP zostało niesłusznie zablokowane (w wyniku ograniczenia spowodowanego spamem mechanizmów z twojego regionu), napisz o tym mailem sugerując się adresem umieszczonym na vbatools.pl/kontakt

Umieszczanie linków w postach jest dozwolone, ale jedynie gdy są sugestią rozwiązania problemu związanego z Outlookiem (czy produktami office).
Sztucznie tworzenie problemów, aby potem przekazać link z ofertą, zostaną usunięte, a użytkownicy blokowani. Tylko w niektórych przypadkach posty takie zostaną jako ostrzeżenie z oznaczeniem <BAN> lub <Ciach> (jeśli ich występek nie koniecznie kierowany jest ich własnym interesem) a prowadzona jest na ten temat szersza dyskusja.

Umieszczenie zdjęć/grafiki/załączników dotyczących odpowiedzi na pytanie jest dozwolone, a nawet pożądane ale jedynie gdy są dodane na tym forum (opcja: "Dodaj załącznik").

Dodaj_zalacznik_forum.png
Dodaj_zalacznik_forum.png (7.46 KiB) Przeglądane 38157 razy

Serwery zewnętrzne nie gwarantują stałego dostępu do przekazywanej treści, co powoduje że udzielona pomoc po pewnym czasie nie spełnia swojej roli.
Obrazek
Oskar Shon - MVP Office Dev. 11/22, 3x MCC, 4/9/22 TechNet
Forum moderator: Outlook.pl | ExcelForum.pl | MSDN dział VBA
Zobacz fajne dodatki: Outlooka, Excela, Worda lub PowerPointa
OShon
 
Posty: 11200
Dołączył(a): Cz 19.10.2006 08:31
Lokalizacja: Projekt autorski VBATools.pl

Powrót do Microsoft Outlook

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 4 gości