Outlook-nie działa wyszukiwanie

Pytania, problemy, uwagi związane ze starszymi wersjami Microsoft Outlook 2003, 2002 (XP), 2000, 98

Moderator: Moderatorzy

Outlook-nie działa wyszukiwanie

Postprzez hadouken » Wt 10.11.2009 09:33

Witam,

Mam problem-po ostatniej automatycznej aktualizacji przestala w ogole dzialac mi funkcja wyszukiwania fraz -dotyczy to WSZYSTKICH folderow Outlooka (skrzynka odbiorcza, wsylane elementy, kontakty...) starszych niz te dodane po updacie. Tym sposobem jestem praktycznie odciety od przeszlo 500 kontaktow i kilku tysiecy maili, co czyni moja codzienna prace jeszcze bardziej nieznosna :P.

Mial ktos moze kiedys podobny problem albo chociaz pomysl jak sobie z tym poradzic?

Z gory wielkie dzieki za pomoc.

EDIT: Juz jest OK. Poczytalem troche o odbudowywaniu indeksow ;). Przepraszam za zamieszanie, ale mialem nawal roboty i po prostu napisalem tutaj posta zanim dobrze przeoralem google.
Zeby nie bylo, ze temat jest zupelnie bezwartosciowy ponizej wklejam linka z rozwiazaniem na wypadek jakby ktos mial kiedys podobny problem ;):
http://office.microsoft.com/en-us/outlo ... 21033.aspx
hadouken

Re: Outlook-nie działa wyszukiwanie

Postprzez lukasz_vall » Cz 23.02.2017 10:39

U mnie rozwiązanie wymagało zrobienia zmian w indeksowaniu.
Klikamy w Outlooku (2010) w Plik > Opcje > Wyszukiwanie > Opcje Indeksowania > Modyfikuj > I tutaj upewniamy się, że wszystkie lokalizacje są zaznaczone czyli Microsoft Outlook (Archiwa i nasza skrzynka) oraz OSDisk (C:)
lukasz_vall

Re: Outlook-nie działa wyszukiwanie

Postprzez OShon » Pn 27.05.2019 17:50

Napisałem ostatnio dodatek, w którym szukanie konaków po części nazwy, adresu email lub stacjonarnego, po numerze telefony lub stanowisku.
Polecam uwadze: http://vbatools.pl/szukanie-w-kontaktach-outlooka/
Obrazek
Oskar Shon - MVP Office Dev. 11/21, 3x MCC, 4/9/22 TechNet
Forum moderator: Outlook.pl | ExcelForum.pl | MSDN dział VBA
Zobacz fajne dodatki: Outlooka, Excela, Worda lub PowerPointa
OShon

Powrót do Microsoft Outlook