Brak Outlooka w Windowsie!

Pytania, problemy, uwagi związane ze starszymi wersjami Microsoft Outlook 2003, 2002 (XP), 2000, 98

Moderator: Moderatorzy

Brak Outlooka w Windowsie!

Postprzez BrakOutlooka » So 05.05.2007 12:30

Witam,
na wstępnie pragnę się usprawiedliwić, otóż zmuszony byłem zrobić format dysku, a moją oryginalną kopie (naprawdę!) win xp pożyczyłem koledze z którym chwilowo nie mam kontaktu, więc pożyczyłem od kolegi piracką kopie.

Nigdy nie miałem doczynienia z takim oprogramowaniem, więc zdziwiłem się, że nie trzeba wpisać cd-keya.

Zainstalowałem windowsa, wszystkie programy itp, patrzę a tu outlooka nie ma - jest ikonka "E-mail" w pasku "Start", ale po kilknięciu na nia przechodzę do ustawień interentowych. Nie bardzo wiem co zrobić, bo potrzebuję pilnie Outlooka, gdyż mam backup wszystkich wiadomości. Zainstalowałem swego oryginalnego office xp, ale niestety Outlook z Office wymaga OE. Nie bardzo wiem co robić. Macie jakiś sposób na to?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Artur
BrakOutlooka

Postprzez OShon » So 05.05.2007 21:06

Skoro posłuchałeś "demona" i zainstalowałeś piracką wer WIN XP to zainstaluj również pirata Office 2003 ;]
prawdopodobnie nie będzie wymagał uaktualnień.

Jednakże skoro jednak masz orginałki to polecam ci abyś jednak zadzwonił do kolegi i nie bawił sie z niesprawdzonymi wersjami systemów.
i po instalacji przygotował sobie Ghosta z zainstalowanej partycji ... na następny przypadek
Obrazek
Oskar Shon - MVP Office Dev. 11/20, 3x MCC, 4/9/22 TechNet
Forum moderator: Outlook.pl | ExcelForum.pl | MSDN dział VBA
Zobacz fajne dodatki: Outlooka, Excela, Worda lub PowerPointa
OShon

Powrót do Microsoft Outlook