Microsoft Outlook troubleshooting
CodeTwo Outlook Sync

CodeTwo Outlook Sync

Potrzebujesz współdzielić dane Outlooka między dwoma komputerami w prosty i wygodny sposób? CodeTwo Outlook Sync umożliwi ci to za darmo. Dzięki niemu będziesz mieć dostęp do swojego Outlooka zarówno z komputera stacjonarnego, jak i laptopa. Wszystkie dane Outlook, takie jak kalendarze, kontakty, zadania, emaile i każdego rodzaju pliki mogą być na bieżąco synchronizowane między dwoma komputerami. Jest to świetne rozwiązanie zarówno na użytek domowy, jak i w środowisku małych firm. Synchronizując wybrane informacje Outlooka (takie jak kalendarze czy zadania), możesz znacznie ułatwić sobie komunikację i współpracę z sekretarką, asystentem, żoną / mężem lub partnerem biznesowym. CodeTwo oferuje ci aplikację, która jest prosta, szybka i niezawodna.

CodeTwo Sync for iCloud

CodeTwo Sync for iCloud

Dzięki temu darmowemu narzędziu możesz automatycznie synchronizować foldery Outlooka z folderami iCloud. Program rozwiązuje natywne ograniczenia iCloud Control Panel for Windows, który tworzy dodatkowe drzewo folderów w Outlooku, ale nie zapewnia ich automatycznej synchronizacji z pozostałymi folderami. Dzięki CodeTwo Sync for iCloud twój kalendarz, kontakty i zadania w Outlooku będą zawsze aktualne.

CodeTwo Outlook Export

CodeTwo Outlook Export

CodeTwo Outlook Export jest darmowym narzędziem umożliwiającym eksport danych z MS Outlook do plików CSV, które można odczytać np. w programie MS Excel. Pliki CSV mogą być później zaimportowane nie tylko do klientów pocztowych, ale również do innych programów i systemów. CodeTwo Outlook Export jest znacznie szybszy i łatwiejszy w użyciu niż narzędzia eksportu wbudowane w Outlooka. Dzięki aplikacji CodeTwo Outlook Export, możesz również eksportować z Outlooka pola zdefiniowane przez użytkownika. Dodatkowo, użytkownicy mogą wskazać, które elementy foldera chcą eksportować. Wypróbuj CodeTwo Outlook Export i przekonaj się jak prosty może być eksport danych.

CodeTwo Task Workflow

CodeTwo Task Workflow

CodeTwo Task Workflow rozwija możliwości funkcji zadań w Outlooku. Przejrzysty panel administratora umożliwia łatwe zarządzanie zadaniami i projektami bez opuszczania programu pocztowego. Bezpłatna wtyczka zapewnia czytelny podgląd zadań, wgląd w statystyki ich realizacji oraz automatyczne notyfikacje e-mail o zmianach. Aplikacja współpracuje z Microsoft Exchange Server i CodeTwo Public Folders. Teraz możesz w czasie rzeczywistym współdzielić zadania z innymi, monitorując postęp ich realizacji z dowolnego miejsca.

CodeTwo Catman

CodeTwo Catman

CodeTwo Catman jest idealnym narzędziem do współdzielenia kategorii między różnymi komputerami wyposażonymi w Microsoft Outlook. Instalując CodeTwo CatMan i używając wspólnego pliku ustawień (który odnosi się do wszystkich kategorii), możesz w prosty sposób uzyskać narzędzie do zarządzania kategoriami Outlooka, współdzielonymi w lokalnej sieci i Internecie. Program udostępnia edytor kategorii, który umożliwia modyfikację kategorii prywatnych i publicznych. Plik kategorii publicznej może być umieszczony na serwerze FTP. Program automatycznie synchronizuje wszystkie publiczne kategorie zdefiniowane w pliku konfiguracyjnym, który zawiera listę kategorii w klientach Outlooka.

CodeTwo NetCalendars

CodeTwo NetCalendars

Program CodeTwo Net Calendars pozwoli ci współdzielić kalendarze z innymi użytkownikami bez użycia Google Calendars. Jest to darmowe i efektywne rozwiązanie pozbawione uporczywych reklam. Dzięki niemu możesz bezpiecznie współdzielić kalendarze poprzez Intrenet oraz w sieci lokalnej. Podłączeni użytkownicy mogą pracować równocześnie na kilkunastu kalendarzach, wyświetlanych w jednym widoku. CodeTwo NetCalendars wspiera Microsoft Outlook i pozwala współdzielić twój osobisty lub służbowy kalendarz bez użycia serwera Exchange.

CodeTwo FolderSync Addin

CodeTwo FolderSync Addin

CodeTwo Folder Sync Addin umożliwia synchronizację folderów Outlooka. Jest to darmowa i prosta w użyciu wtyczka Outlooka, która pozwala ci synchronizować wybrane pary folderów. Jest to użyteczne np. dla tych, którzy potrzebują trzymać te same dane w dwóch odrębnych folderach lub synchronizować swoje Smartphony z Exchange Public Folders, wyświetlanymi w Outlooku. Jedyne, co musisz zrobić, to zainstalować program, zaznaczyć foldery, które chcesz synchronizować i kliknąć przycisk Sync, który zostanie dodany do menu twojego Outlooka.

CodeTwo Attach Unblocker

CodeTwo Attach Unblocker

Zdarza ci się otrzymywać maile z zablokowanymi załącznikami, których nie możesz otworzyć? CodeTwo Attach Unblocker w kilka sekund odblokuje załączniki, które domyślnie blokowane są przez program MS Outlook (np. typu .exe., .reg., .url. itp.). Wszystkie opcje konfiguracji dostępne są w arkuszu właściwości w opcjach Outlooka, dając ci możliwość ich wygodnej i szybkiej edycji. Z pomocą CodeTwo Attach Unblocker, nie tylko uzyskasz wgląd w załączniki przysłane w przyszłości, ale również odczytasz te już wcześniej blokowane w otrzymanych wiadomościach.

CodeTwo PST Ghostbuster

CodeTwo PST Ghostbuster

Jeśli zastanawiasz się, jak możesz usunąć zduplikowane pliki PST z drzewa Outlooka, CodeTwo PST Ghostbuster będzie najlepszym rozwiązaniem. Jest to darmowe narzędzie do usuwania powielanych drzewek z panelu nawigacyjnego w Outlooku. Zdarza się, że użytkownicy mają podwójne pliki PST (tzw. duchy) w drzewie Outlooka. Usunięcie jednego z nich jest niemożliwe i kończy się zawsze komunikatem błędu. CodeTwo PST Ghostbuster jest stworzony do ich szybkiej eliminacji – tak jak w znanym filmie o pogromcach duchów.

CodeTwo Move & Delete Watchdog

CodeTwo Move & Delete Watchdog

CodeTwo Move & Delete Watchdog zabezpieczy cię przed nieumyślnym przenoszeniem bądź kasowaniem folderów w Outlooku. Gdy przeciągniesz jeden folder do drugiego lub kiedy wciśniesz klawisz Delete na klawiaturze, ta darmowa wtyczka poprosi o potwierdzenie twojej operacji. Dzięki naszemu „psu stróżowi” nie musisz się już martwić, że zgubisz lub usuniesz ważne foldery Outlooka.

Outlook Reply All Reminder

CodeTwo Outlook Reply All Reminder

CodeTwo Outlook Reply All Reminder jest bezpłatnym dodatkiem do Outlooka, dzięki któremu uchronisz się od krępujących sytuacji, kiedy do odpowiedzi email zapominasz dołączyć wszystkich adresatów oryginalnej wiadomości. Po wybraniu "Odpowiedz" w emailu skierowanym do kilku osób, aplikacja przypomni Ci o kliknięciu "Odpowiedz wszystkim", pozwalając jednocześnie zdecydować, do kogo ostatecznie chcesz wysłać wiadomość.