Microsoft Outlook troubleshooting

Jeśli używasz dwóch komputerów lub blisko współpracujesz z drugą osobą, z pewnością myślałaś/-eś o możliwości współdzielenia danych Outlooka między oboma urządzeniami. Kiedy w grę wchodzi jednoczesne korzystanie z komputera stacjonarnego i laptopa lub załatwianie bieżących spraw ze wspólnikiem, wtedy wymiana wiadomości, kalendarzy, kontaktów i zadań w Microsoft Outlook okazuje się zbawienna.

MS Outlook nie ma jednak wbudowanej możliwości synchronizacji z innym komputerem.

Jest natomiast dostępny program CodeTwo Outlook Sync, który pozwala w łatwy sposób synchronizować Outlooka na dwóch komputerach w sieci. Jeśli zatem chcesz, aby Twój asystent był zawsze na bieżąco z Twoim kalendarzem, lub musisz mieć kopię wszystkich swoich danych Outlook na innym komputerze, CodeTwo Outlook Sync jest rozwiązaniem dla Ciebie.

A tak to działa:

CodeTwo Outlook Sync pozwala ustalić manualny lub automatyczny sposób synchronizacji. Podczas instalacji oprogramowania wystarczy wskazać urządzenie, które ma się synchronizować z folderami Outlook na innym komputerze. Typ współdzielonych danych definiuje się zaznaczając wybrane foldery Outlooka. Cały proces instalacji jest łatwy do przeprowadzenia i zajmuje parę chwil.

Biorąc pod uwagę użyteczność programu, jest on dedykowany zarówno do biura, jak i do domu. Można korzystać z wersji płatnej CodeTwo Outlook Sync lub z wariantu darmowego, który pozwala na synchronizację kalendarzy i kontaktów Outlooka. Niezależnie jednak od wersji programu, CodeTwo Outlook Sync pozwala uniknąć inwestowania w drogie rozwiązania, służące do współdzielenia folderów programu Microsoft Outlook.

Zachęcam do pobrania CodeTwo Outlook Sync.

Jeśli masz jakieś pytania lub komentarze dotyczące tego artykułu, napisz na naszym forum.

(c) CodeTwo. Wszelkie prawa zastrzeżone.© Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część ani całość tego artykułu nie może być powielana ani publikowana bez zgody autora.