Microsoft Outlook troubleshooting

„Jak współdzielić dokumenty z innymi użytkownikami” jest ostatnio dość częstym pytaniem pojawiającym się w wyszukiwarce Google na całym świecie. Istnieje wiele sposobów współdzielenia dokumentów, łącznie z Google Docs, czy nowym dzieckiem Microsoftu i Facebooka nazwanym po prostu Docs.com, które jest darmowe i dość wygodne w obsłudze. Muszę przyznać, że sam używam Google Docs do współdzielenia dokumentów z żoną. Co ważne, dokumenty są zwykle bardzo cenne i poufne. Niezależnie od tego jak poufne są takie dokumenty, nikt nie chce, aby zostały przechwycone bądź zaginęły – tym ryzykujemy współdzieląc dokumenty przez internetową chmurę. Co więcej, kiedy używam tego rozwiązania, mój komputer i połączenie internetowe są bardzo obciążone.

Wystarczy owijania w bawełnę. Czy jest jakieś prosty i bezpieczny sposób współdzielenia plików z innymi użytkownikami inny niż powyższe? Cóż… Jeśli chcesz współdzielić dokumenty bądź inne pliki z pracownikami lub członkami rodziny, albo z twoimi innymi komputerami szybko i bezpiecznie (bez korzystania z Google Docs lub Docs.com), nie musisz być informatykiem. Większość użytkowników Windows posiada pakiet Microsoft Windows z MS Word, Excel i Outlook. Jeśli również masz MS Outlook, to prawie osiągnąłeś cel. Zainstaluj CodeTwo Public Folders i zmień swojego Outlooka w inteligentną maszynę synchronizującą. Będziesz mógł współdzielić dokumenty i inne pliki Microsoft Outlook, takie jak kalendarze, zadania, wiadomości oraz innego typu pliki MS Outlook.

Oto, co potrafi CodeTwo Public Folders:


Dowiedz się jak korzystać z programu i współdzielić dokumenty z innymi użytkownikami:


 

Po zainstalowaniu programu w oknie nawigacyjnym MS Outlook pojawi się nowe drzewo folderów o nazwie C2PublicFolders. Wszystko, co w nim utworzysz, będzie widoczne w tym samym miejscu na pozostałych komputerach z CodeTwo Public Folders. Wszystkie zmiany dokonane w plikach będą odzwierciedlone w czasie rzeczywistym – bez żadnego opóźnienia. Co  więcej, można również w bardzo prosty sposób współdzielić foldery prywatne.

Standardowo program współdzieli pliki w sieci lokalnej, co zapewnia bezpieczeństwo danych, jako, że nie są przesyłane przez chmurę internetową i nie mogą zostać przejęte przez hakerów. Tym właśnie CodeTwo Public Folders różni się od rozwiązań Google. Współdzielenie plików przez Internet jest również możliwe w CodeTwo Public Folders.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, odwiedź www.codetwo.pl/public-folders
Dowiedz się więcej o CodeTwo Public Folders.
Zobacz przykłady zastosowania w środowisku biznesowym.

 

 © Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część ani całość tego artykułu nie może być powielana ani publikowana bez zgody autora.