Outlook nie dziala:(

Pytania, problemy, uwagi związane ze starszymi wersjami Microsoft Outlook 2003, 2002 (XP), 2000, 98

Moderator: Moderatorzy

Outlook nie dziala:(

Postprzez Nataaliyah » Śr 19.04.2006 11:43

Witam mam problem! Do wczoraj moja poczta dzialala prawidlowo, dzis jednak po wlaczeniu jej wyskakuje komunikat:program nie moze zostac uruchomiony, poniewaz nie mozna odnalezc biblioteki MSOE.DLL. Nie wiem co spowodowalo ten blad? W jaki sposob moge odzyskac prawidlowe dzialanie poczty? Prosze o pomoc z gory dziekuje:) Podaje e-mail jesli jest mozliwosc przeslania odpowiedzi na zadane pytania: nataaliyah@wp.pl
Pozdrawiam.
Nataaliyah

Postprzez michu » Śr 19.04.2006 12:08

To może byc spowodowane problemami z plikami DBX Outlook Expressa.
Jeśli nie zmieniałaś ich położenia to znajdują sie w folderze:
C:\Documents and Settings\<user>\Local Settings\Application Data\Identities\{F7BF1F85-23DC-4D26-804C-AE20AD3FEE1A}\Microsoft\Outlook Express
Folder {F7BF1F85-23DC-4D26-804C-AE20AD3FEE1A} będzie miał u Ciebie inną nazwę.

Wypróbuj kolejno następujące rozwiązania:

1. Ściągnij atrybut tylko do odczytu ze wszystkich plików DBX. Dla ułatwienia możesz zaznaczyć folder
C:\Documents and Settings\<user>\Local Settings\Application Data\Identities\
wybrać właściwości i wyczyścić opcję "Tylko do odczytu".

2. Usuń wszystkie pliki o nazwie Folders.dbx (najpierw skopiuj je dla bezpieczeństwa!).

3. Usuń wszystkie pozostałe pliki DBX (najpierw skopiuj je dla bezpieczeństwa, aby w razie czego móc odzyskać dane!).
Pozdrawiam
Michu
michu

Powrót do Microsoft Outlook