outlook skrót na kompie

Pytania, uwagi, problemy związane z Microsoft Office Outlook, wersje 2007 i 2010

Moderator: Moderatorzy

outlook skrót na kompie

Postprzez herokris » So 21.12.2013 23:30

witam , po kilku dniach udało mi się zainstalować outlook 2007 i założyć konto , ale nagle miałem problem z programem shredder , więć na acer one z win 7 przywróciłęm ustawienia fabryczne , zainstalowałem z powrotem ms 2007 i próbuję zrobić skrót na kompie outlooka żeby wysyłać e-maile bez otwierania przeglądarek i wysyłać załącznik prosto z worda ( normalka ) nie mogę jednak połączyć to wszystko z moim wcześniejszym kontem , KLIKAM : narzędzia-opcje-ustawienia poczty - konto e-mail- i klikam na swój adres e-mail ( więcej ustawień ustawiłem wedele wspisów na stronie ) klikam dalej i napi jest że wszystko wprowadziłem poprwnie , ale poczta nie pokazuje mojego konta, gdy wciskam testuj ustawienia konta to - zaloguj się do serwera poczty przychodzącej - niepowodzenie ; wyślij testową wiadomość- niepowodzenie w załączniku plik błędów - co robię nie tak ?
Załączniki
1.png
herokris

Re: outlook skrót na kompie

Postprzez OShon » N 22.12.2013 00:12

Wpierw usuń konto i posłuż się konfiguratorem kont Outlook autoconfig
Jeśli nic jeszcze nie masz w Outlooku, to możesz też utworzyć nowy profil (z panelu sterowania) a następnie jeszcze raz skonfigurować dostęp do konta.
Pozdrawiam - Oskar Shon MVP Office System, MCC
Moderator Outlook.pl | ExcelForum.pl | WSS.pl | CodeGuru.pl, MSDN dział VBA
Konstruktor rozwiązań biznesowych VBATools.pl, Business Developer Veracomp SA

Skonfiguruj swój pakiet dodatków do Outlooka, Excela, WD i PP
OShon

Powrót do Microsoft Outlook 2007 / 2010 / 2013